Country Switcher

Διοικητικό Συμβούλιο

 

 

Το Διοικητικό Συμβούλιο του

Ινστιτούτου Γεωπονικών Επιστημών

(σύμφωνα με την αρ. 1955/213941/29-08-2019 (ΦΕΚ 673/Υ.Ο.Δ.Δ./31-08-2019) Απόφαση του κ. Υπουργού Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων και τις τροποποιήσεις α. αρ. 667/81267/12-03-2020 (ΦΕΚ 177/Υ.Ο.Δ.Δ./13-03-2020) β. αρ. 1032/145060/3-06-2020 (ΦΕΚ 418/Υ.Ο.Δ.Δ./06-06-2020) και γ. αρ. 1546/238739 ΦΕΚ 706 03.09.2020 τ. Υ.Ο.Δ.Δ. )

Πρόεδρος Βασίλειος Έξαρχος
Αντιπρόεδρος Αλέξανδρος Κόκκαλης
Μέλη Κωνσταντίνος Μεταξάς
  Νικόαλος Θυμάκης
  Λουκία Κεφαλογιάννη
  Γεωργία Ρεμπούτσικα
  Στέφανος Τσιπουράκης